Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok Rikki Chadwick je dievča s povahou rebelky, ktorá nemá nikdy problém povedať druhému čo si myslí. Má však aj jemnú stránku, ktorú sa snaží nedávať najavo. Je morská panna a má schopnosť zohrievať vodu.

 

 

 

 

 
 
 
Obrázok Emma Gilbert je perfekcionistka a má veľký organizačný talent. Všetko do čoho sa pustí musí byť perfektné a splnené na 100%. Má rada zodpovednosť. Predtým ako sa stala morskou pannou, bola majsterkou v plávaní. Má schopnosť vodu zmraziť.

 

 
 
 
 
 
Cleo Sertori je trochu plachá a niestá. Keď však príde na niečo, čo ju zaujíma, je z nej úplne niekto iný. Má rada zvieratá, hlavne delfíny. Z Obrázoktoho, že je morská panna zo začiatku nadšená nebola, pretože nevedela plávať, ale neskôr sa osmelila a teraz pláva veľmi rada. Má schopnosť s vodou pohybovať.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Charlotte Wadsford príde v 2.sérii ako nová spolužiačka. ObrázokZblíži sa s Lewisom, ktorý ju zavedie na ostrov Mako. Neskôr sa stane taktiež morskou pannou. Má všetky tri schopnosti. Jej babička bola Gracie(bývalá morská panna).
 
 
 
 
Lewis McCartney je vedec a najlepší kamarát Cleo, Emmy a Rikki. Snaží sa zistiť, prečo sa po kontakte s vodou Obrázokzmenia na morské panny. Vo voľnom čase rád chytá ryby. Dokonca si vynašiel vlastnú návnadu. 
 
Byron je vynikajúci plavec a surfista. Povahovo je veľmi milý. Obrázok Jeho motto znie, že len keď je správne naladený a je v pohode dá sa zvládnuť všetko.
 
Ash sa objaví v 2. sérii, ako tréner a ošetrovateľ koní. Práve vďaka koňom Obrázok sa zoznámi s Emmou, neskôr budú spolu pracovať v Juicebare. Zatiaľ sa o ňom veľa nevie. Nate je Zaneov veľký kamarát. Veľa si o sebe myslí a je dosť namyslený.
 
Miriam Kent je namyslené dievča z bohatej rodiny. Obrázok Má všetko čo chce a rada robí druhému napriek. Jej obľúbenou farbou je ružová.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Don Sertori je Clein otec.  Je rybár. Neznáša, keď
 
sa chalani motajú okolo
Obrázok
jeho dcér.
 
 
 
 
 
 
Obrázok Bev Sertori je Cleina mama. Je starostlivá a väčšinou si Cleo pred ostatnými z rodiny zastane.
 
 
 
 
Kim Sertori je Cleina mladšia sestra. Stále jej robí zle a preto sa dosť hádajú.  Do všetkého strká svoj zvedavý nos. Najradšej má ružovú farbu.
Obrázok
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obrázok Neil Gilbert je Emmin otec. Robí ako architekt. Rád hráva squash.
 
 
 
 
 
ObrázokElliot Gilbert je mladší brat Emmy.Emmu má rád a skoro vôbec sa nehádajú, radšej sa o problémoch porozprávajú. 
 
 
 
 
 
Harrison Bennet je Zaneov otec. Je bohatý a úspešný podnikateľ. Pre peniaze spraví takmer všetko.
 
 
Wilfred je majiteľ Juicebaru. Je veľmi milý a priateľský.
Slečna Luisa Chatham je bývalá morská panna a teraz radí dievčatám všetko, čo by mali vedieť. Vačšinou hovorí v hádankách a preto niekedy nevedia, na čo presne myslí. Keď bola morská panna mala schopnosť zmrazovať vodu.
 
 
Julia je bývalá morská panna. Bola vždy tvrdohlavá. S Luisou boli ako sestry. To ona prezradila tajomstvo svojmu chlapcovi, ktorý to chcel zverejniť celému svetu. Našťastie sa mu to nepodarilo. Mala schopnosť zohrievať vodu.
 

Náhľad fotografií zo zložky Kim

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.